page-banner

Як заробити лікарям під час війни?

Медичний онлайн-хаб Doc.ua продовжує надавати свої послуги й під час війни. Окрім уже звичної можливості знайти та записатися на прийом до потрібного лікаря, здати аналізи або купити ліки, сервіс запустив безоплатний чат-бот медичної підтримки в телеграмі. Ця ініціатива створена задля того, аби полегшити життя як пацієнтам, так і лікарям. Завдяки чат-боту, пацієнт може зв’язатися з будь-яким потрібним лікарем та отримати безоплатну консультацію: швидко, оперативно та зручно. 


Для цього користувачу потрібно просто зайти в чат з ботом та відповісти на декілька простих питань, після чого оператори зможуть підібрати відповідного профільного лікаря. Через кілька хвилин у чат під’єднується реальний лікар, який надає усю необхідну інформацію стосовно критичних станів, першої допомоги, загальних терапевтичних та педіатричних питань, а також поради фахівців вузького профілю. 


Це особливо стає у пригоді тим, хто вимушено переїхав до іншого міста, або навіть країни, та потребує якісного та знайомого медичного сервісу. Адже, за результатами наших опитувань, саме ціна та мова - це основні проблеми з якими стикається український споживач. А щодо лікарів, про них Doc.ua також потурбувався. Тепер у лікарів, особливо в тих, хто втратив роботу через війну, є гарна можливість продовжувати свою медичну практику та працювати онлайн. Крім того, за пацієнтом залишається право на донат, який йде напряму лікарю, сервіс не бере собі ніяких відсотків. Перерахувати гроші можна за номером карти, який прийде в кінці консультації.


Створити ще більше умов для комфортного та простого обслуговування пацієнтів - основна мета команди Doc.ua.

з
а
п
и
с
а
т
ь
с
я